Výhra v BRITISH ARENACROSS!

Jack Brunell ze Stark Future dnes večer emotivně zvítězil v hlavním turnaji Traxxas Pro v přeplněné manchesterské AO Areně pro 2. kolo 2024 British Arenacross Championship prezentované Fix Auto UK.

Historie se zapsala dnes večer, když Brunell vyhrál na elektrickém kole Stark, což bylo jeho první vítězství v Main Eventu v historii série Arenacross. V typickém stylu AX bylo intenzivně těsné pódium Main Eventu zakončeno Harri Kullasem z FUS Marsh Geartec a Dylanem Woodcockem z kanálu Mark McCann 64 YouTube Channel. Fanoušci si užili elektrizující atmosféru, když se vstupenky v zaplněné AO Areně vyprodaly, a během večera probíhalo nepřetržité drama.
Obhájce šampiona Tommy Searle vynechal dnešní Main Event Traxxas poté, co se po hádce s Eddiem Wadem ze Stark Future dostal ze své poslední jízdy. Pokračoval až do Head to Heads, kde ho tentokrát nevynucená chyba vyřadila až v semifinále. Poškození Tommyho ruky znamenalo, že bohužel nemohl soutěžit v kvalifikaci Last Chance, což ho vyřadilo z kvalifikace na Main Event Traxxas.
Zdálo se, že Conrad Mewse vezme finále útokem, když mu selhalo kolo a on byl nucen do finále soutěžit na náhradním týmovém motocyklu. Díky tomu skončil 10.